Warto spróbować pracy na siłowni nie zawsze jednak jest to wzór prosty do osiągnięcia. Nie każdy ma w sobie wystarczająco dużo motywacji lub sił, aby zyskać zgrabną, krągłą pupę przy pomocy ćwiczeń fizycznych i diety. W takich okolicznościach z pomocą przychodzi klinika oferując powiększanie pośladków drpabianczyk.pl/zabiegi/powiekszenie-posladkow-wlasnym-tluszczem-lifting-brazylijski . W ten sposób, poddając się operacji plastycznej w prosty i łatwy sposób można osiągnąć pożądane efekty bez potrzeby poświęcania godzin czasu, energii i potu wylanego na siłowni.

 

Powiększenie pośladków implantami ma sporo wspólnego z zabiegiem powiększania piersi implantami, który to zyskał popularność i rozpowszechnił się znacznie wcześniej. Różnica jest jednak taka, że podczas powiększania pośladków implantami możliwe jest zastosowanie poza syntetycznymi wszczepami również naturalnego materiału pochodzącego z przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej pacjentka.

 

Powiększenie pośladków przy wykorzystaniu komórek tłuszczowych pobranych z innych okolic ciała pacjenta czasami określa się również jako lifting brazylijski.

 

Jacy ludzie decydują się na zabieg?

 

Powiększanie pośladków

2018

2016

Wzrost wykonywanych zabiegów od 2015 w miastach

13,50%

14,00%

Poprawa samopoczucia po zabiegu po wizycie w klinikach

89,00%

80,00%

Poprawa samooceny po zabiegach w klinikach

90,00%

91,00%

zwiększenie rozmiaru ubrań o

2 rozmiary

Od 1 do 2 rozmiary

Ilość dziennych zabiegów w 1 wybranym gabinecie

12

13

Ilość osób wykonujących zabieg w gabinetach

1

Od 1 do 2

pośladki 1 zabieg średnia cena

6 000,00 zł

Ok 10000 zł

 

Czas schować kompleksy do kieszeni i zapoznać się z zabiegiem jakim jest powiększanie pośladków. Może to być dla ciebie zażegnanie wszystkich kompleksów.